اخبار، اخبار روابط عمومی، اخبار مرکز پارسیان، تیتریک

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان بدون تعطیلات

photo_2017-03-28_13-13-24

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان ارائه کننده خدمات پزشکی تشخیصی، در ایام تعطیلات نوروز به صورت شبانه روزی باز بوده و فعالیت دارد.

مدیرروابط عمومی این مرکز گفت: در ایام تعطیلات نوروز که اکثر مراکز پزشکی تهران غیر فعال هستند، بر آن شدیم که با توجه به افزایش ترددهای درون شهری و برون شهری و نیاز بیماران شهر تهران و سایر شهرها، در دو شیفت روزانه و شبانه به فعالیت خود ادامه داده و بیماران را حمایت کنیم.

وی افزود: روزانه شاهد پذیرش افراد گوناگون از اقصی نقاط کشور هستیم و حدود ۳۰۰ بیمار به صورت شبانه روزی در مرکز پارسیان تردد می کنند و از خدمات ام آر آی، سونوگرافی، سی تی اسکن، رادیولوژی، رادیوگرافی و سنجش تراکم استخوان استفاده می کنند. لازم به ذکر است که این فعالیت همچنان تا پایان تعطیلات به صورت شبانه روزی ادامه دارد و هموطنان عزیز می توانند با شماره های ۶۴۰۴۵ و ۶۶۵۹۱۸۵۹ با ۶۰ خط پشتیبان تماس گرفته و نیازهای خود را مرتفع سازند.
شکیبا پردل در پایان ضمن آرزوی تندرستی و نشاط برای هموطنان عزیز در روزهای آغازین سال جدید، رعایت احتیاط در سفرهای نوروزی و صبوری در رانندگی را عوامل مهم در حفظ سلامت مسافران عزیز و جلوگیری از حوادث خواند.

photo5967573556046964670