اخبار، اخبار روابط عمومی، اخبار مرکز پارسیان، تیتریک

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان بدون تعطیلات

مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان ارائه کننده خدمات پزشکی تشخیصی، در ایام تعطیلات نوروز به صورت شبانه روزی باز بوده و فعالیت دارد.

مدیرروابط عمومی این مرکز گفت: در ایام تعطیلات نوروز که اکثر مراکز پزشکی تهران غیر فعال هستند، بر آن شدیم که با توجه به افزایش ترددهای درون شهری و برون شهری و نیاز بیماران شهر تهران و سایر شهرها، در دو شیفت روزانه و شبانه به فعالیت خود ادامه داده و بیماران را حمایت کنیم.

وی افزود: روزانه شاهد پذیرش افراد گوناگون از اقصی نقاط کشور هستیم و حدود ۳۰۰ بیمار به صورت شبانه روزی در مرکز پارسیان تردد می کنند و از خدمات ام آر آی، سونوگرافی، سی تی اسکن، رادیولوژی، رادیوگرافی و سنجش تراکم استخوان استفاده می کنند. لازم به ذکر است که این فعالیت همچنان تا پایان تعطیلات به صورت شبانه روزی ادامه دارد و هموطنان عزیز می توانند با شماره های ۶۴۰۴۵ و ۶۶۵۹۱۸۵۹ با ۶۰ خط پشتیبان تماس گرفته و نیازهای خود را مرتفع سازند.
شکیبا پردل در پایان ضمن آرزوی تندرستی و نشاط برای هموطنان عزیز در روزهای آغازین سال جدید، رعایت احتیاط در سفرهای نوروزی و صبوری در رانندگی را عوامل مهم در حفظ سلامت مسافران عزیز و جلوگیری از حوادث خواند.

photo5967573556046964670