اخبار، تیتریک

تجلیل از خیرین حوزه سلامت همزمان با ولادت امام علی(ع)

مراسم بزرگداشت خیرین سلامت وزارت بهداشت به ریاست دکتر گلشنی رئیس مرکز بهداشت شمال غرب تهران در مرکز مسجد السادات به مناسبت میلاد امام علی (ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد بیماری های نادر ایران  در این مراسم که ۲۳ فروردین ماه برکزارشد از خیرین با سابقه منطقه تجلیل به عمل آمد. بنیاد بیماری های نادر ایران نیز به عنوان سازمان مردم نهاد و خیر حوزه سلامت و بهداشت مهمان این مراسم بود.

شکیبا پردل مدیر روابط عمومی بنیاد بیماری های نادر ایران در مورد این مراسم گفت:  بنیاد بیماری های نادر ایران با هدف ارتقاء سلامت شهروندان تهرانی خدمات تصویربرداری پزشکی را به  پایگاهها و مراکز بهداشت مناطق مختلف تهران ارائه میدهد.

وی ضمن اشاره به مرکز تصویربرداری پزشکی پارسیان  که وابسته به بنیاد بیماری های نادر است گفت:خدمات تشخیصی و پزشکی این مرکز به پایگاههای مختلف از جمله پایگاه فاضل شماره ۲و شماره ۳ با تخفیفات ویژه و در برخی موارد برای افراد بی بضاعت به صورت رایگان ارائه می شود.

پردل در ادامه گفت: با  مسئولین پایگاههای وزارت بهداشت  در مورد بیماریهای نادر و خدماتی که از طرف بنیاد به بیماران نادر ارائه می شود گفتگویی صورت گرفت و قرار است با  خانم دکتر اردلان که مسئول پایگاههای وزارت بهداشت در منطقه ۶ هستند در زمینه همکاری های مشترک  در حوزه سلامت و بهداشت جلساتی صورت گیرد.

وی در پایان افزود: امیدواریم با ادامه چنین فعالیتهایی بتوانیم  زمینه پیشگیری از بیماری های نادر و ژنتیکی را فراهم آوریم.