اخبار، اخبار بهداشت و درمان، اخبار روابط عمومی

خدمات پزشکی رایگان در طرح مهرورزی برای اعضای خانه کارگر و نظام پرستاری تهران و شهرستانهای تابعه

بنیاد بیماری های نادر ایران به مناسبت دهه مهرورزی(قربان تا غدیر)  طرح غربالگری رایگان برای اعضای خانه کارگر و نظام پرستاری تهران و شهرستانهای تابعه برگزارمی کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صدای بیماران نادر ایران«صبنا» بنیاد بیماری های نادر ایران به مناسبت دهه مهرورزی که از دهم شهریور ماه آغاز می شود این طرح  را  با ارائه خدمات پزشکی رایگان در راستای رسالت خود برای شناسایی، غربالگری و پیشگیری از بیماری های نادر و صعب العلاج اجرا می کند.

به گفته شکیبا پردل مدیر روابط عمومی بنیاد بیماری های نادر ایران   مراجعان این طرح در کلینیک نادر توسط متخصص داخلی  ویزیت می شوند  و در صورت نیاز در مراکز وابسته به بنیاد بیماری های نادر ایرا ن آزمونهای سونوگرافی و سنجش تراکم استخوان برای آنها به صورت رایگان انجام می شود.

پردل در ادامه افزود: در سالهای قبل طرح هایی با عنوان نسخه های شفابخش رمضان، طرح ولایت و طرح کرامت به صورت رایگان برای اصناف و گروههای مختلف برگزار شد که تعداد قابل توجهی از بیماران نادر و صعب العلاج شناسایی شدند.

وی همچنین اظهار داشت : کارگران و پرستاران جزء اصناف و مشاغل پر مخاطره و استرس­زا هستند به همین دلیل برای طرح غربالگری امسال در بنیاد بیماری های نادر ایران  انتخاب شده اند.

محل برگزاری این طرح  در کلینیک خدمات و حمایت درمانی نادر خیابان جمالزاده شمالی،  تقاطع نصرت کوچه مهاجری خامنه پلاک ۱۴ می باشد.

اعضای خانه کارگر و نظام پرستاری ایران میتوانند جهت گرفتن نوبت با تلفنهای زیر تماس بگیرند.

 تلفن های تماس:               ۶۴۰۴۵